ODNOVA FLOAT & SPA

FLOATING

Odnova Float & Spa

TWOJE PIERWSZE DOŚWIADCZENIE FLOATINGU

Oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do pływania i techniki, których możesz użyć podczas sesji floatingu, aby zoptymalizować swoje wrażenia z pływania.

Twoja szansa na doświadczenie tego, co najlepsze na świecie.

Każdy seans floatingu jest wyjątkowy i często zapewnia to, czego potrzebujesz w danej chwili.

Istnieje krzywa uczenia się środowiska flotingu i możliwości pełnego, głębokiego relaksu, dlatego zalecamy co najmniej 3 sesje w ciągu 45-60 dni.

Zarezerwuj swój seans, wybierz dzień i godzinę, które Ci odpowiadają, można to zrobić online lub telefonicznie.

Odnova Float & Spa
Odnova Float & Spa

TWOJA PIERWSZA SESJA FLOATINGU

PRZYJAZD NA CZAS

Prosimy o punktualność na umówioną wizytę. Dobrym pomysłem jest przybycie 15 minut wcześniej. Upewnij się, że znasz trasę, aby do nas dotrzeć na czas. Jeśli się spóźnisz, może być konieczne skrócenie Twojego seansu. Samo unoszenie się w komorze trwa około 1 godziny, ale zalecamy zarezerwowanie sobie co najmniej 1,5 godzin na pierwszą wizytę.

Po przybyciu do naszego centrum floatingu zostaniesz oprowadzony po swoim prywatnym apartamencie z floatingiem i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nasz personel przedstawi Ci pełny opis procesu, abyś uzyskał niezbędną wiedzę i czuł się jak w domu w naszym apartamencie floatingowym.

PRZYGOTOWANIE DO SEANSU

Odnova Float & Spa

PIERWSZE WEJŚCIE DO KOMORY

Odnova Float & Spa

Pozwól wodzie utrzymać całe ciało, obserwuj, czy nieświadomie utrzymujesz napięcie, które mogłoby uniemożliwić całkowite rozluźnienie.

Dla wielu gości, którzy po raz pierwszy korzystają z floatingu przystosowanie się i przyzwyczajenie do wyjątkowego środowiska w komorze zajmuje kilka minut, więc zachęcamy do skupienia się na oddechu i próby odpuszczenia.

Zawsze masz pełną kontrolę nad doświadczeniem, możesz wyjść, kiedy tylko chcesz, więc nie ma potrzeby stresu ani paniki, pływanie ma być i jest (przy pewnej praktyce) pięknym, osobistym, głęboko odmładzającym doświadczeniem. A kiedy najmniej się tego spodziewasz, nagle zdasz sobie sprawę, że jesteś… zrelaksowany już od jakiegoś czasu. Od tego momentu jest tylko lepiej.

NIE MA ZŁEGO SPOSOBU NA PŁYWANIE

Znajdź wygodną pozycję. Każdy ma inne preferencje: ramiona nad głową a skierowane w górę lub w dół przy ciele. Pobaw się pozycjami, aby zobaczyć, co jest lepsze dla twojego ciała, a jeśli poczujesz się niekomfortowo, może pomóc zmiana pozycji ramion lub użycie poduszki. Gdy już polubisz swoją pozycję i poczujesz się komfortowo, staraj się nie ruszać i świadomie rozluźniać wszystkie mięśnie. Pozwól swojemu umysłowi błądzić lub pozostaw go pustym. Bez względu na to, co zrobisz, floating Ci pomoże.

ODDYCHANIE

Twój oddech może być niesamowitym narzędziem uspokajającym umysł i relaksującym ciało. Staraj się oddychać głównie przez nos. Na początku możesz świadomie brać głęboki oddech, ale kiedy już oswoisz się ze swoim doświadczeniem, staraj się mniej manipulować oddechem, a bardziej po prostu obserwować oddech. Twoje ciało zawsze będzie pamiętać o oddychaniu, nie ma potrzeby kontrolowania oddechu. Jeśli, czujesz się niecierpliwy, skup się na wdechu przez nos i wydechu przez usta. Spróbuj liczyć wstecz od 100 oddechów. Zanim się zorientujesz, poczujesz, że odpuszczasz i będziesz się dobrze bawić.

ZAKOŃCZENIE SEANSU

Zostaniesz powiadomiony o zakończeniu sesji poprzez włączenie się światła w komorze i usłyszysz sygnał dźwiękowy, który będzie trwał 2 minuty. W tym czasie należy wyjść z komory. Po sesji ponownie zaleca się prysznic samą wodą, aby przedłużyć dobroczynny czas działania soli Epsom. Pozostała delikatna warstwa na skórze będzie jeszcze oddziaływać na Ciebie przez kilka godzin. Dlatego dopiero w domu przed snem weź pełną kąpiel z płynem do kąpieli i szamponem. W pomieszczeniu można skorzystać z suszarki do włosów.

PO SEANSIE FLOATINGU

Rozumiemy, że powrót do tego zabieganego świata jest trudnym zadaniem po tak spokojnym doświadczeniu. Po seansie możesz cieszyć się nowym stanem w naszej saunie Ganbanyoku, która w pakiecie z sesją Floatingu wychodzi bardzo korzystnie cenowo. Napij się herbaty i zatrzymaj jeszcze na chwilę w stanie relaksu, który uzyskałeś, zanim wrócisz do świata na zewnątrz. Jeśli jesteś na to gotowy; rozmawiaj i dziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Odnova Float & Spa

WYNIEŚ JAK NAJWIĘCEJ KORZYŚCI Z FLOATINGU

Bez względu na to, jakie były Twoje pierwsze doświadczenia, floatowanie automatycznie obniża poziom kortyzolu (stres), podnosi poziom serotoniny (nastrój), łagodzi mięśnie i rozluźnia nacisk na stawy. Te i inne korzyści będą Ci towarzyszyć przez wiele godzin, a czasem nawet dni po seansie, pozostawiając Cię zrelaksowanym, odświeżonym i zregenerowanym.

Jeśli chcesz się trochę odprężyć, mamy przygotowaną dla Ciebie kojącą muzykę, która wprowadzi trochę spokoju do Twojego świata. Ten utwór to jedna z naszych 3 opcjonalnych ścieżek dźwiękowych typu full-float. Ciesz się seansem floatingu i czerp z niego to, co najlepsze!

Odnova Float & Spa
Odnova Float & Spa

PAMIĘTAJ!

Jeśli zarezerwujesz spotkanie i chcesz odwołać lub przełożyć to spotkanie, musisz zadzwonić pod numer 797 99 00 66 i powiadomić nas o tym, co najmniej 24 godziny przed wyznaczonym terminem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, aby je omówić.