ODNOVA FLOAT & SPA

JAPOŃSKA SAUNA SKALNA
GANBANYOKU

Odnova Float & Spa

Najnowszym trendem w odnowie biologicznej i wellness na świecie jest luksusowo regenerujący i poprawiający zdrowie seans saun skalnych Ganbanyoku.

Ganbanyoku w naszym SPA to kamienne łóżko wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanej skały wulkanicznej o silnych właściwościach terapeutycznych. Po podgrzaniu do ponad 40-42°C skała wulkaniczna emituje ciepło głębokiej podczerwieni FIR i jony ujemne, które są bardzo korzystne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Podstawowym efektem biologicznym naturalnego promieniowania skał wulkanicznych to wytworzenie ciepła w tkankach. Najważniejszym zadaniem Ganbanyoku jest nie tylko leczenie ogromnej ilości różnych schorzeń, ale i działanie prewencyjne na cały organizm, żeby im zapobiec.

Ten zabieg może być świetnym rozwiązaniem na relaks po zabiegu floatingu i może zastąpić doświadczenie zwykłej sauny suchej i parowej, zapewniając jednocześnie więcej korzyści.

Odnova Float & Spa
Odnova Float & Spa

JAK TO DZIAŁA

Odnova Float & Spa

W Pokoju Ganbanyoku znajduje się jedno dwuosobowe łóżko wykonane ze skały wulkanicznej. Temperatura w pomieszczeniu jest utrzymywana na poziomie około 40 ° C przy niskiej wilgotności. Podłoże skalne nagrzewa się do około 40- 42°C, co powoduje, że emituje ciepło dalekiej podczerwieni i generuje jony ujemne.

Używamy ręcznika, leżąc bezpośrednio na skalnym podłożu i obracamy się od czasu do czasu. Poprzez bezpośredni kontakt ze skórą minerał wulkaniczny przekazuje organizmowi promienie regeneracyjne i lecznicze trzykrotnie szybciej i skuteczniej niż klasyczne sauny.

Promieniowanie przenika 3-5 cm w głąb ciała, dzięki czemu pobudza i aktywuje wiele procesów i przemian na poziomie komórkowym oraz regeneruje cały organizm. Ciepło dalekiej podczerwieni wnika głęboko pod powierzchnię skóry, stymuluje cząsteczki wody i uruchamia proces zwany rezonansem wibracyjnym.

Odnova Float & Spa

ZDROWIE PŁYNĄCE ZE SKAŁY

Na początku ciepło FIR przechodzi pod powierzchnię skóry, aby stymulować cząsteczki wody i wyzwalać rezonans wibracyjny. Ganbanyoku wykorzystuje naturalnie generowany FIR, który głęboko przenika do poziomu komórkowego, powodując rozszerzenie naczyń włosowatych krwi, stymulując krążenie, zwiększając metabolizm między krwią a tkankami- sprzyjając regeneracji komórek.

Zabieg ten ma na celu detoksykację organizmu poprzez wypłukanie toksyn przez komórki tłuszczowe oraz poprawę krążenia i funkcji metabolicznej.

Podstawowym efektem biologicznym naturalnego promieniowania skał wulkanicznych to wytworzenie ciepła w tkankach, dlatego zabieg w japońskiej saunie Ganbanyoku zaliczany jest do zabiegów ciepłolecznictwa. Najważniejszym zadaniem stanowiska Ganbanyoku jest nie tylko leczenie ogromnej ilości różnych schorzeń, ale i działanie prewencyjne na cały organizm, żeby im zapobiec.

Odnova Float & Spa

KORZYŚCI SEANSU GANBANYOKU

Światło dalekiej podczerwieni pobudza skórę do produkcji kolagenu, jednocześnie kojąc mięśnie i stawy. Rezultatem jest oczyszczenie i odmłodzenie skóry. Podczas seansu można poczuć, jak pot z ciepłem wypychany jest ze skóry, ale jest to niskie ciepło, więc nie sprawia, że serce przyspiesza tak, jak w tradycyjnej saunie z suchym ciepłem lub podczas gorących kąpieli.

Podczas seansu pobudzane są również punkty akupresury Twojego ciała, łagodząc w ten sposób bóle mięśni i nerwów. Podczas seansu relaksujesz umysł, śpisz, jeśli chcesz i pozwalasz, aby ciepło z kamieni wulkanicznych przeniknęło przez twoje ciało.

Odnova Float & Spa

EFEKTY

Odnova Float & Spa
Pod koniec typowej sesji ganbanyoku poczujesz się zrelaksowany, ale pełen energii. Zewnętrznie również zauważysz różnicę, Twoja skóra będzie świecić, będzie gładka i odmłodzona. Letnie upały będą wydawać się mniej uciążliwe i poczujesz ogólne dobre samopoczucie. Odnotowuje się wiele efektów w leczeniu raka, cukrzycy, atopowego zapalenia skóry, nerwobólów, choroby układu nerwowego, bólów kręgosłupa, przewlekłego reumatyzmu, zmniejszenie zmarszczek, lumbago, bólów kolan i różnych objawów towarzyszących artretyzmowi, astma, zapalenie oskrzeli, dna moczanowa itp. Oprócz korzyści zdrowotnych ma dobrze udokumentowany wpływ na stan psychiczny: łagodzenie stresu, łagodzenie niepokoju i poprawę nastroju.
Odnova Float & Spa

KORZYŚCI ZDROWOTNE

Wyjątkowy i wspaniały sposób na dbanie o zdrowie, relaks i regenerację.

Odnova Float & Spa

PRZECIWSKAZANIA

Ganbanyoku jest odpowiednie dla wszystkich powyżej 12 lat, z wyjątkiem kobiet w ciąży. Jest również korzystne dla osób niezdolnych do ćwiczeń ze względu na ograniczenia fizyczne oraz seniorów. W rzeczywistości terapia jest wyjątkowo popularna wśród osób starszych, ze względu na kojący wpływ na stany bólowe, popularna jest także wśród osób zapracowanych, które szukają relaksu i odskoczni od codziennego stresu oraz wśród osób medytujących czy uprawiających sport.
 • Nie stosować w przypadku objawów gorączki, przeziębienia lub grypy.
 • Nie polecany dla osób z nadmiernie wysokim ciśnieniem krwi.
 • Nie zalecane dla kobiet w ciąży.
 • Nie zalecane dla dzieci poniżej 12 roku życia.
Każda wątpliwość powinna zostać skonsultowana z lekarzem pierwszego kontaktu.
Odnova Float & Spa

Co przynieść ze sobą?

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz podczas seansu.
Jedynie weź ze sobą:

Odnova Float & Spa

dobry nastrój

Odnova Float & Spa

opcjonalnie klapki

Odnova Float & Spa

SERIA SEANSÓW

Zalecamy skorzystać z minimum 5 seansów, aby odczuć stały efekt terapeutyczny.
Najtańszym sposobem na regularne korzystanie z hiperbarii jest zakupienie karnetu i korzystanie karty stałego klienta.
Każdy seans Japońskiej Sauny Ganbanyoku jest wyjątkowy.
Zalecamy co najmniej 1 sesję w ciągu 7 dni.
umów się on-line
Odnova Float & Spa

Najlepsze pakiety z Japońską Sauną Ganbanyoku

BESTSELLER

seans dla 1 osoby

 • Sauna Ganbanyoku 1h
 • Floating 1h

Cena 229 zł

BESTSELLER

seans dla 1 osoby

 • Sauna Ganbanyoku 1h
 • Floating 1h
 • Tlenoterapia Hiperbaryczna 1h
 • Drenaż Limfatyczny 1h

Cena 429 zł

BESTSELLER

seans dla 2 osób

 • Sauna Ganbanyoku 1h
 • Floating 1h

Cena 349 zł

BESTSELLER

seans dla 2 osób

 • Sauna Ganbanyoku 1h
 • Floating 1h
 • Tlenoterapia Hiperbaryczna 1h
 • Drenaż Limfatyczny 1h

Cena 699 zł

BESTSELLER

karnet

 • Sauna Ganbanyoku 1h
 • 10 seansów
 • dla 2 osób

Cena 1299 zł

zarezerwuj cennik usług